שימו לב! הכניסה לאירועי תרבות אך ורק עם תו ירוק: יש להצטייד בתעודה מזהה +
תו ירוק או תעודת מתחסן או מחלים או תוצאת בדיקת קורונה שלילית בתוקף 24 שעות.
מ-18/08/2021 חובת בדיקת קורונה לילדים מגיל 3 ומעלה. בדיקות מד"א, בדיקות איכילוב
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-20:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-14:00
הופעות מוזיקה

Eros Ramazzotti – ארוס רמזוטי בישראל - Live at Tel Aviv

ארכיון תאריך: 9 נובמבר 2019

משך: שעה ו-45 דקות

הכוכב האיטלקי ארוס רמאצוטי (Eros Ramazzotti) יבקר בישראל כחלק מסיבוב הופעות עולמי לרגל יציאת אלבומו החדש.

ארוס רמאצוטי הוא אחד הסמלים של המוזיקה האיטלקית – מוזיקה שכולנו אוהבים לשמוע בביצועו של בחור איטלקי יפה תואר ושרמנטי. קשה להאמין היום שאלבומו הראשון של הכוכב נחל בשנת 1982 כישלון חרוץ.

ארוס נולד בשנת 1963 בעיר צ'ינצ'יטה – פרבר של רומא המכונה עיר הסרטים. בגיל שבע החל ארוס הקטן (הוריו קראו לו על שמו של אל האהבה במיתולוגיה היוונית) לנגן בגיטרה. כנער מתבגר הוא כבר חיבר שירים. אבל משפחתו היתה ענייה והוא לא חלם על קריירה של זמר או יוצר. במקום זאת, התקבל ארוס ללימודי ראיית חשבון.

אבל חיידק המוזיקה כבר התנחל בגופו ובנפשו של ארוס. הוא המשיך לכתוב שירים, השתתף בתחרויות שירה שונות ואף הוציא אלבום – שכאמור נכשל. את ההצלחה הוא טעם לראשונה אחרי שנטל חלק בתחרות כישרונות צעירים בפסטיבל סן רמו. השיר שעמו פרץ לתודעה נקרא "ארץ מובטחת".

מאז מופיע רמאצוטי בהצלחה באיטליה ובכל רחבי העולם. הוא הופיע בדואטים עם כוכבי על כמו ג'ו קוקר, טינה טרנר ואדריאנו צ'לנטנו ואף שר לצדו של לוצ'יאנו פברוטי הגדול. רמאצוטי נשוי בשנית לדוגמנית הצמרת האיטלקייה מריקה פלגרינלי (שגילו כמעט כפול מגילה) ולהם שני ילדים. יש לו בת גם מנישואיו הראשונים לדוגמנית ומגישת הטלוויזיה השווייצרית מישל הונציקר. רמאצוטי ידוע כאוהד מושבע של קבוצת הכדורגל יובנטוס וגם כשחקן חובב: הוא היה חבר בנבחרת הזמרים האיטלקית.

רמאצוטי מגיע לישראל להופעה בודדת, שבה יבצע להיטים מוכרים ושירים חדשים ומקסימים.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter