גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
מוזיקת רוק

להקת Eluveitie

ארכיון תאריך: 27 פברואר 2015

משך: שעתיים

פתיחת דלתות במועדון  20:30

לאחר שפיצצו את מועדון הרידינג ב 2013 במופע סולד אאוט ולעקב דרישת הקהל הישראלי חוזרת ענקית הפולק מטאל השוויצרית Eluveitie להופעה אחת בתל אביב עם האלבום החדש והמצויין Origins. Eluveitie היא הגדולה והמצליחה בקרב להקות הפולק מטאל, זרם שזוכה להצלחת ענק באירופה ובישראל ומשלב אלמנים מלודים עממיים עם מוזיקת מטאל סוחפת ועשירה בכלי נגינה מיוחדים. חלק גדול מהצליל הייחודי של הלהקה נוצר עקב שילוב כלי הנגינה "הארדי גארדי" על ידי חברת הלהקה אנה מרפי המשמשת גם כסולנית דומיננטית לצד סולן הלהקה צריגל קלנסמן.
סגנונה העשיר של Eluveitie קנה לה קהל מכל שכבות האוכלוסיה, גם מעבר לסצנת המטאל, כשהלהקה משקפת את שורשיה המוזיקלים וסוחפת קהל מכל קצוות הקשת, רוק, פרוג, פולק, מטאל, גותי, אלטרנטיבי ועוד.
בחומר המוזיקלי משולבים דרך קבע חליל אירי, כינור, חמת חלילים, נבל, מנדולינה, בוראן, חליל אירי וכמובן ה"הארדי גארדי"
 
Eluveitie, מונה שמונה חברים, מהם שתי נשים המנגנות בכלי פולקלור עממיים. ההרכב יוצר מוזיקה ייחודית ועשירה ומעלה מופע שאמור להיות אירוע פולק מטאל ססגוני וסוחף. מילות השירים של Eluveitie עוסקים בהיסטוריה הקלטית, כאשר חלק מן השירים הם בשפה גאלית עתיקה. שמה בגאלית עתיקה היא "אני הוא ההלווטי", שבט קלטי קדום שחי באזור שווייץ של ימינו.
 

 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter