לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות רוק

קרייג דיוויד - TS5 - Craig David

ארכיון תאריך: 10 אפריל 2016

משך: שעתיים וחצי

הכניסה לגילאי 18+
נסיך ה-R&B קרייג דיוויד ומוביל את פרויקט ה-TS5, מגיע לראשונה לישראל להופעת בוטיק חד פעמית בהאנגר 11 ת"א בפני 2,000 איש בלבד!
 

דיוויד יגיע לת"א להופעת בוטיק איכותית כחלק מפרויקט ה-TS5 הנחשב והנחשק ברחבי העולם, בה הוא יופיע ויתקלט סטים המורכבים משילוב של "אולד סקול" לצד ""R&B ו-SWING ראשון, 10 באפריל 2016, האנגר 11, ת"א, מספר כרטיסים מוגבל! הזמר, יוצר ו-DJ קרייג דיוויד מגיע לישראל להופעת בוטיק חד פעמית במטרה לחשוף לקהל הישראלי את פרויקט ה-TS5 אשר התחיל כקונספט ייחודי במסיבות פרטיות שערך בביתו אשר במיאמי. אותן מסיבות ייצרו באז כחלק מהשיתוף של דיוויד עם העולם באמצעות הסאונד קלאוד והפרויקט החל לנוע היישר מביתו למועדונים ברחבי העולם: ג'נבה, סרדיניה, לונדון, פריז ועוד.

כבר בתחילת דרכו של קרייג דיוויד הוא ניהל סטים בעמדת ה-DJ במסיבות ובמועדונים ברחבי בריטניה ולכן העולם הזה אינו זר לו. קרייג זמר בינלאומי אשר הצליח למכור מעל 13 מיליון עותקים ואף זכה באלבומי פלטינה, במצעדים בבריטניה וברחבי העולם וכך הגיע לחשיפה של יותר מ-20 מדינות בעולם. דיוויד חבר להקליט שירים עם מיטב הזמרים והיוצרים הנחשבים בעולם כמו: סטינג, קאנו, ריטה אורה, ג'יי שון ועוד.

מאז 2013 דיוויד יצא לטור הופעות בפורמט מיוחד כ-Dj.Sets
במועדונים הגדולים שם הוא שר את כל להיטיו בלייב (צרפת, איטליה, מרוקו, מוסקבה, דרום קוריאה, דובאי, אוסטרליה, איביזה) ועכשיו גם בישראל. המותג TS5 הפך למותג גלובלי ופופולארי אליו מאזינים מכל קצוות העולם. המופע הראשון החל בלונדון שם הכרטיסים אזלו תוך מס דק והגיעו לצפות אומנים מהשורה הראשונה כדי לתמוך בזמר וליהנות מהמסיבה הכי מבוקשת ומדוברת בבריטניה. בתאריך 10 לאפריל השנה יתקלט ויופיע קרייג דיוויד עם פרויקט ה-TS5 בהאנגר 11 ת"א, זוהי הופעה ראשונה שלו בישראל והוא בחר להגביל את כמות הכרטיסים ל-2000 בלבד כדי ליצור אווירה "אינטימית" ונינוחה עם הקהל הישראלי. הופעה זו חשובה לליבו כחלק מהיותו יהודי בריטי וההתרגשות אצלו בשיאה.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter