גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
קופת !BRAVO
  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הופעות ג'אז ובלוז

חמישיית הגאז הישראלית - קול פורטר

ארכיון תאריך: 28 יוני 2024

משך: שעה ורבע

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות
קול פורטר מוגדר בפי רבים כאחד מה Song writer  הראשונים והדגולים בהיסטוריה. במהלך הקריירה שלו חיבר מאות שירים, אם למחזות זמר, לסרטים ולזמרים ידועים. שיריו, שהפכו כולם ללהיטים גדולים, מבוצעים עד היום באין ספור גרסאות על ידי אמני ג'אז, אמני פופ ורוק ומוזיקאים קלאסיים.
שיריו, חוצי גבולות ומעבר לזמן, בוצעו ומבוצעים עלי ידי קשת מפוארת של אמנים, החל מאלה פיצג'ראלד דרך, קליף רצ'ארד, רוד סטויוארט, צ'אט בייקר, דיאן קרול, ג'ון קולטריין, אני לנוקס, ננה מושקורי, סימפלי רד ועד ליידי גאגא. קול פורטר ניחן ביכולת מופלאה ליצור מנגינות ומילים ששיקפו והשלימו זה את זה לכדי מקשה אחת שנגעה בטעמם של קהלים מגוונים מבלי שיתפשר על אמירתו האמנותית, כשכל זה מעוגן בטעם מוזיקלי משובח, ידע רחב ברזי ההלחנה, ההרמוניה והתזמור והבנה מעמיקה של נפש האדם.
חמישיית הג'אז הישראלית המורכבת מטובי הנגנים בסצינת הג'אז הישראלית יחד עם זוהרה נידם -זמרת נפלאה וייחודית שמגיעה לראשונה לשבלול - יבצעו את השירים הכי יפים של קול פורטר בעיבודים יפהפיים שיעלו חיוך, התרפקות או התרגשות אצל כל אחד ואחת:
Night and day, Love for sale, What is this thing called love, Just one of those things I Concentrate on You , You'd Be so Nice to Come Home To, Every  Time We Say Goodbye, From This Moment On,  All of you ועוד פנינים. 

 זוהרה נידם - שירה יהונתן כהן - סקסופונים
אריק נייסברג - פסנתר 
גלעד אברו - בס
שי זלמן - תופים

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter