גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-20:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-14:00
הרצאות

מופע ספרותי - ספר, אשה, בית

ארכיון תאריך: 26 מאי 2022 - 31 מאי 2022

משך: שעה ו-20 דקות

מופע ספרותי בעקבות דמויותיו של ש"י עגנון. סיפור חיו של עגנון נשזר בדמויות העולות ומופיעות מתוך סיפוריו השונים.

מתוך הסטנדר שלו, נשקפים חייו של הסופר עגנון. ספריו נפתחים ומתוכם יוצאים צעיפים העוטפים דמויות הנבראות מול עיני הקהל. בטרנספורמציה פיזית, איטית, מכשפת, השחקנית נולדת בכל פעם מחדש בדמות אחרת. זהו מסע אל חייו של יוצר מרתק, הפוגש 10 דמויות הבאות והולכות מתוך סיפוריו. בזו אחר זו הן מגיחות. גברים, נשים, וגם כלב אחד בשם בלק.
 
אהבה, כאב, הומור ושנינות, כתביו של עגנון – סופר ללא גיל וזמן, בחגיגה של ספרות, שפה, ותיאטרון. יגיעו לביקור במופע: תהילה, סיפור פשוט, הרופא וגרושתו, פרנהיים, האדונית והרוכל, בדמי ימיה, תמול שלשום, גבעת החול,  שירה, ועוד.

ביקורות: 
"רשמי ההצגה של רותי תמיר חרותים עמוק,  עמוק בלב. זו הייתה הצגה מרגשת מעין כמוה! במונולוגים מדהימים שכמו התנפצו אל הבמה וננעצו עמוק בתוך הלב. משחקך אפשר לנו הצופים להתחבר בחיבור רגשי מהמם לגדול שבסופרינו ולדמויותיו האלמותיות, ולרצות עוד ועוד!"
"ההצגה העשירה אותנו והשאירה חוויה עוצמתית. העוצמה, המשחק המעולה של השחקנית, הנעימות האנושיות והידיעות שלה ריגשו אותנו מאד! התעורר בו החשק לחזור ולקרא עגנון קריאה עמוקה. תודה על ההמלצה המעולה! "  ספריית קדומים
הופעתה של רותי תמיר הייתה מהנפלאות ומהנות ביותר. ערב יצירתי ומפרה ברמה הגבוהה ביותר"  ספריית אשדוד
" ערב קסום ומרגש שייזכר אצלנו לאורך הזמנים. " קיבוץ עין הנצי"ב 
"הרגע שבו השחקנית עוברת מדמות המספרת, לדמות הספרותית, השינוי הפנימי שעובר על השחקנית, הוא לא פחות ממדהים. מהותה העמוקה ביותר של הדמות צפה ועולה מתוך גופה של רותי תמיר, הבוראת עולם שלם לנגד עינינו. "  סל תרבות ארצי

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter