לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה קלאסית

אנסמבל מצו דיוינה אינסניה מארחים את זמרת הסופרן - קול האהבה

ארכיון תאריך: 1 ינואר 2020

משך: שעה וחצי

קונצרט ייחודי של מוזיקה קאמרית מימי הביניים ופניני בארוק, בביצוע אנסמבל מצו-דיוינה אינסניה המתמחה במוזיקה עתיקה, עם סולנית אורחת, זמרת הסופרן ממלטה קלייר דבונו. הקהל יזכה לשמוע יצירות מאיטליה ומצרפת המשתלבים בניגודיהם, של המלחינים קופרן וקלרמבו, לצד אריות מתוך אופרות ידועות ואהובות של הנדל.

בתוכנית הקונצרט הייחודית יצירות מאיטליה ומצרפת המשתלבות בניגודיהן. יצירות אינסטרומנטליות כגון ''La Françoise'' מתוך האוסף "Les Nations” של קופרן הבוחנת באופן מרשים ריקודי חצר ודפוסים סגנוניים במוזיקה מן המחצית הראשונה של המאה ה-18.
ומאידך יצירות דרמטיות ווקאליות כגון הקנטטה "מדאה" של קלרמבו שלא מרבים לבצע בישראל, המבוססת על הסיפור המפורסם של מדאה מן המיתולוגיה היוונית, שבוחנת ביצירתיות את ההונאה, העינוי והזעם שבאהבה אסורה. בנוסף, יבוצעו אריות אנרגטיות מתוך אופרות ידועות ואהובות של המלחין הנדל (אריודנטה, סמלה, יוליוס קיסר ואלצ'ינה) שמבטאות רגשות של חיבה, תשוקה וקנאה ויצירות נוספות של מלחין זה הנחשב לאחד מסמלי הבארוק.

קלייר דבונו- סופרן
דורט פלורנטין- חליליות
ליליה סלבני-כינור בארוק
בני אגסי- בסון בארוק
אופירה זכאי- תיאורבו
צבי מניקר- צ'מבלו

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter