לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

Tomatito and Jose Merce

ארכיון תאריך: 17 יוני 2019

משך: שעה וחצי

טומטיטו, מנגני הפלמנקו המוערכים בעולם, נודע בגישתו הייחודית המשלבת סגנון נגינה מסורתי ועכשווי, רגישות מוסיקלית בלתי מתפשרת ופרשנויות מוסיקליות בשתפו האמנותית. הוא שיתף פעולה עם מספר רב של אמנים מכל העולם ביניהם פאקו דה לוסייה, אלטון ג'ון, פרנק סינטרה, עומר פארוק ועוד.

טומטיטו חוזר למדיטרנה ופוגש על הבמה את הקנטאור (זמר הפלמנקו) הטוב בעולם – חוזה מרסה. בשנה שעברה שחררו השניים אלבום משותף בשם De Verdad ("באמת"), שבו הם חוזרים אל השורשים של הז'אנר הספרדי הקלאסי ומביאים אותו אל שיאים חדשים. כדי לשאת את הבשורה אל המקומות החשובים ביותר בעולם, החליט הצמד לצאת לסיבוב הופעות משותף שיטבע את הפלמנקו כתרבות וירומם אותו לקטגוריה שלה הוא ראוי. החיבור של שתי האגדות החיות הללו מייצר מופע סוחף שכולו קלאסיקה מודרנית.
עבור טומטיטו, שניגן לצד גדול זמרי הפלמנקו של המאה ה-20, קאמארון דה לה איסלה שהלך לעולמו ב-1992, זה האלבום הראשון אותו הוא מקליט עם זמר פלמנקו אחר. מרסה שלצידו החל לשיר בגיל 13 והיה אחד הראשונים ששילבו סגנונות נוספים אל תוך הפלמנקו המסורתי.

משתתפים:
José del Tomate – גיטרת פלמנקו
Kiki Cortiñas – קולות
Miguel de la Tolea – קולות
Chicharo de Jerez – מחיאות כף
Mercedes García – מחיאות כף
Piraña – קאחון

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter