גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הצגות ילדים

סדרת ג'אז חם לילדים - אגדת התו הכחול

סדרת ג'אז חם לילדים - אגדת התו הכחול
ארכיון תאריך: 28 מאי 2016

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל

מומלץ לגילאים 4 - 10

מופע מוסיקלי ששם במרכז את נציגי משפחת כלי הנשיפה ממתכת: הטרומבון והחצוצרה. אפשרות מיוחדת לילדים לפגוש 2 אחים שמופיעים יחד, שהם נשפנים מצויינים, שמופיעים בכל העולם במפגש בלתי אמצעי, עם הגשה בעברית.
פעם כשעוד היו תקליטים, כל גדולי הג’ אז הקליטו בחברת בלו נוט את יצירות המופת שלהם.
בלו נוט שהוקמה ב 1939 , נחשבת לשם החזק ביותר בתחום הקלטות ג’ אז. נחגוג את מיטב הרפרטואר יחד עם האחים המופלאים מניו יורק; רובין, שמנגן בטרומבון ודווין יובנקס שמנגן בחצוצרה, לצד הישראלי שלנו בניו יורק, אלון נחושתן ונגנים נוספים.
 
רובין גדל במשפחה מוסיקלית להפליא: אחיו קווין, הוא המנהל המוסיקלי של  ה The Tonight Show עם ג'יי לנו וגיטריסט מצויין, דודו ריי היה פסנתרן ג'אז בזכות עצמו, אמו מורה למוסיקה ואחיו דווין, הוא חצוצרן אדיר שינגן איתו בג'אז חם.
לצד קריירת הביצוע שלו הוא פיתח את יכולות ההלחנה המגוונות שלו. הנגינה שלו מאוד זורמת והוא משתמש בעושר של שפות מוסיקליות ואקלקטיות בלחנים שלו. הוא מצליח בזכות שליטה מוחלטת במלאכת הנגינה לצד כישרון מולד, שנשמע כמו שילוב של מתמטיקה עם קסם!
בין הופעותיו בקולנוע ובטלוויזיה ניתן למנות את 101 דלמטים, מועדון הכותנה, גריז, Saturday Night Live ו The Tonight Show עם ג'יי לנו.
 
אחיו החצוצרן דווין יובנקס הופיע בהוליווד,  במועדון הבירדלנד בניו יורק, בקנדי סנטר באירופה וביפן. הוא חבר בביג בנד זוכה  פרסי הגראמי של דייב הולנד ובלהקה של מלגרו מילר המנוח Wingspan. היכולת שלו לנגן בז'אנרים שונים הביאה אותו להופיע ולהקליט גם עם אלישיה קיז.  דווין בעל צליל חם ועמוק שמביא את הצד האפל של הפוסט בופ.


רשימת מופעי סדרת ג'אז חם לילדים

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter