לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות רוק

Paul Anka - פול אנקה בישראל

ארכיון תאריך: 17 אוקטובר 2014 - 18 אוקטובר 2014

משך: שעה ו-40 דקות, כולל הפסקה

ביקורות מההופעות הקדומות של Paul Anka:
".... אנקה הרעיד את היכל נוקיה וסיפק לצעירים וגם לצעירים בנפשם- הופעה מעולה ומרגשת שכללה שירים מתוך הקהל, קליפים נוסטלגיים ובעיקר תזכורת לתקופה צינית פחות "חובבי מוסיקה שכינו אותו כטייקון נוסטלגיה שזוף יתר על המידה לא יודעים מה הם הפסידו. פול אנקה, אמן בידור בחסד, הרעיד בשבוע שעבר את היכל הספורט בתל אביב".. (בן שלו)  
 
"... הופעתו אינה מביישת את תהילת נעוריו (מרחק של כחמישים שנה) דינאמי מאוד, כושר טוב, אנרגיות טבעיות, פרפורמר ליגת על, תזמורת מצוינת עם דגש על נשיפה שנותנת לו את הסווינג והרוק, קולו במצב מעולה והוא אלוף בתקשור עם קהל ונותן לו גוד טיים".... (יוסי חרסונסקי)
"... פול אנקה הוא עדיין חיית במה. הוא נראה מיליון דולר, נשמע מצוין ומהאנרגיות שהוא מפזר על הבמה עושה רושם שאנקה שמח מאוד להיות פה. מעבר לנוסטלגיה, פול אנקה הוא פצצת אנרגיה וכשרון, מקצוען אמיתי שגם היום, כמעט חמישה עשורים אחרי שהחל את דרכו, עדיין מתרגש מהמפגש עם הקהל ולא פחות חשוב, עדיין נהנה ממה שהוא עושה ואיכשהו זה מדבק"... (מרב יודלביץ) 
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter