גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הצגות

תיאטרון חיפה - איזראל ז'ורנאל

תיאטרון חיפה - איזראל ז'ורנאל
ארכיון תאריך: 26 נובמבר 2013

משך: שעה וחצי

פרשת היעלמותה המסתורית של פינ'צי דינור, תסריטאית מהכרמל, מופיעה בעמוד הראשון של כל העיתונים ומסעירה את חיפה, הקריות ואת המדינה כולה.
כשאלדר אדלר, מומחה לחקירות מיוחדות, נשכר לחשוף את האמת בדבר היעלמותה של פינצ'י, הוא לא משער בנפשו שמדובר בפרשה המורכבת והמוזרה ביותר שחקר במשך חייו. הוא מגלה שלפני היעלמותה, כתבה התסריטאית תסריט חתרני, אשר בינו ובין המציאות יש נקודות השקה רבות. תוך כדי שהוא מתאהב באחותה של התסריטאית, הוא מוצא שהוא עצמו מעורב בתסריט, עד כדי כך שהוא הופך לחלק בלתי נפרד מעלילתו צעד אחר צעד מגלים החוקר הפרטי הדמויות שלצידו, שהם הולכים ומיטלטלים בין המציאות לדמיון, ושהגבולות בין השניים הולכים ומיטשטשים.
הקומדיה הקצבית והחדשה הזו נכתבה במיוחד עבור הקבוצה החיפאית, והיא עוסקת בשאלות הרלוונטיות והמכריעות ביותר שהמאה הבאה עומדת לעסוק בהן, הנוגעות לפרט בתוך החברה המודרנית: האם העיתונות מדווחת לנו על המציאות כהווייתה, או שמא בוראת לה עולם חדש ומעצבת לנו דרכי חשיבה? האם אנו באמת חופשיים לחשוב, לכתוב וליצור, או שמא מישהו למעלה מכתיב לנו את הטון, אולי משיקולי הון ושלטון? האם קיימת אמת אובייקטיבית? 
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter