גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הצגות

הצגה שלוש אצבעות מתחת לטבור

הצגה שלוש אצבעות מתחת לטבור
ארכיון תאריך: 23 אוקטובר 2013

משך: שעה

 פסטיבל לילה פרינג' מגיע לבת ים 23-24.10.13
פעם בשנה חוגגים כל יוצרי התיאטרון האלטרנטיבי בארץ את "לילה פרינג' ". במשך שלושה ימים מתארחים תיאטרוני ויצרי הפריפריה במרכזי הפרינג' במרכז הארץ והלהקות העצמאיות מזמינות את הקהל לצפות במגוון הצגות במחירים מוזלים. אשתקד יצאו לראשונה אירועי לילה פרינג' את גבולות ת"א והתארחו בתיאטרון נוצר בבת ים. גם השנה חברי תיאטרון נוצר – להקת האוונגרד הבת-ימית – לוקחים חלק בחגיגה.שלוש אצבעות מתחת לטבור - יצירה חדשה של מעבדת התרבות מפרדס-חנה – 'תיאטרון הידית' הבאה להתארח בתיאטרון נוצר בבת-ים.
יצירה ובימוי - שירי ג'ורנו
יוצר שותף, עיצוב חזותי ומשחק - הנס פלדה
שחקנים יוצרים: טלי הירשפלד, יהודה לזרוביץ, נורית יחיאלי, רני אמיר
הדרכת שחקנים ואימון - קלאודיה דוליצ'י, טקסט וליווי אמנותי - קרן קוך, דרמטורגיה - מאיה ערד, עיצוב תלבושות - שרה לי, מוסיקה מקורית ועריכה מוסיקאלית - מאי לב, עיצוב תאורה - תומר שלום, עיצוב גרפי - מירה אמיר

על ההצגה:
"בלילות ירח מלא חלונות נפתחים, מוארים, נפרש מרחב אחר, והטבע קם לתחייה, האדם נפגש עם טבעו."
האירוע התיאטרוני "שלוש אצבעות מתחת לטבור" הנו מסע של בירור של המותר והאסור, של האפשר והאפשור, של הקבלה והנוחות של האדם עם עצמו, עם גופו, עם תשוקתו. גילוי חדוות הגוף מול התניות תרבותיות, איסורים, עיוותים, דיכוי החופש הפנימי, הראשוני האותנטי. תיאטרון אוונגרד מפתיע המשלב תנועה, מילים ותמונות ויזואליות מופלאות מלאות דמיון.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter