לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון הקאמרי - לא לריב

ארכיון תאריך: 12 אפריל 2019 - 9 ספטמבר 2020

משך: שעה ו-10 דקות

המחזה של גור קורן הוא לכאורה קומדיה קלילה הנסובה סביב הנושא המוכר של חלוקת ירושה בין אחים, אך למעשה היא הרבה יותר מזה. זהו סיפור על היחסים העדינים והמורכבים בין אחים ואחיות, שמלווים את כל מי שיש לו אח או אחות במשך כל חייהם, מילדותם ועד זקנתם, ומצליחים לחבר מבוגרים לילדים שבהם, לפעמים לאו דווקא בצורה שמחמיאה להם. המאבק על הבכורה, על המקום בתוך ההיררכיה המשפחתית והשלכותיו אינם מרפים מרובנו במשך כל חיינו ומתחדדים ברגעי משבר ומעבר – למשל לאחר מות אחד ההורים.

צוות השחקנים המרשים הכולל את גור קורן עצמו בתפקיד האח הצעיר, את דביר בנדק ועירית קפלן בתפקיד האח והאחות הבוגרים יותר, את ירדן ניקפהמה בתפקיד נערת הליווי המפתיעה ששוברת לאחים את כל התוכניות, ועוד. בבימויו של גלעד קמחי הופך המחזה מלא התפניות המפתיעות להצגה מהנה ומעוררת מחשבה. ההצגה מעלה לא רק שאלות על יחסים במשפחה ועל התפקידים המשפחתיים שאנחנו מגלמים לאורך חיינו, אלא גם על היחסים הבין-עדתיים בחברה הישראלית.

לפי מבקרת התיאטרון של "הארץ" ננו שבתאי, "המחזה הוא בעל ערך שנוגע גם באינטימי, גם בחברתי, ובקשר הבלתי נפרד בין מה שקורה בבית למה שקורה בחברה ובארץ".

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter