לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון החאן - יתוש בראש

ארכיון תאריך: 10 דצמבר 2019 - 9 פברואר 2020

משך: שעה וחצי

"יתוש בראש" של ז'ורז' פדו היא אחת הקומדיות המוטרפות והמצחיקות של התיאטרון המודרני ואחת המצליחות שבהן בתיאטרון הישראלי. כעת היא מציגה בהפקה עטורת שבחים של תיאטרון החאן, בבימויו של אודי בן משה.
זוהי קומדיית טעויות מבריקה שמעורבת בה שרשרת קנאה המחברת בין כמה זוגות, תסביכים בלתי פתורים, חברויות ובריתות מוזרות ובעיקר הרבה אבסורד. הכל מתחיל כשוויקטור עמנואל מתחיל להימנע מיחסי מין עם אשתו והמחשבה על כך שהוא בוגד בה משתכנת אצלה בראש כמו יתוש טורדני ומעצבן. היא לא תירגע עד שתתפוס אותו על חם. אבל האמצעי שבו היא בוחרת כדי להגיע למטרה מוביל לסדרה של אי הבנות, האחת מבלבלת יותר מהשנייה.
"הבמאי, בן משה, ידע להרכיב נבחרת שחקנים מנצחת, שניכר כי היא נהנית לשחק בפארסה הקומית ועושה זאת בווירטואוזיות שובת לב". (דנה שוכמכר, "מעריב")
"'יתוש בראש', עם הנוסח העברי המבריק של נסים אלוני, היא שעה וחצי של מיטות מסתובבות, שמחת חיים ותיאטרון שלא לוקח את עצמו ברצינות רבה מדי. מותק של הצגה". (ירמי עמיר, "מגפון")

משתתפים
אור לומברוזו, איתי שור, ארז שפריר, אריאל וולף, דודו בן-זאב, יואב היימן, יהויכין פרידלנדר, יוסי עיני, יעל מור, כרמית מסילתי-קפלן, ניר רון, סוזנה פפיאן.

פארסה מאת גאון הקומדיה ז’ורז’ פיידו
נוסח עברי: נסים אלוני 
בימוי: אודי בן משה

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter