לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות ילדים

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מיכאל

ארכיון תאריך: 18 אוקטובר 2019

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל

מומלץ לגילאים 6 - 9

על מנת לא לפגום בחווית הצפייה של ילדיכם, ילדים ופעוטות מתחת לגיל הצפייה לא יורשו להכנס לאולם.

מיכאל מצייר מאז שהוא היה תינוק. והוא גם ממש טוב בזה! דמויות קסומות יוצאות תחת ידיו לאוויר העולם – נסיכות, אבירים, יצורים מוזרים. אלא שחבריו של מיכאל לכיתה לא יודעים להעריך את הכישרון שלו. הם מעריכים יותר את מי שמתבלט במשחקי חברה או במשחקים ספורטיביים שדורשים כושר וכוח. מיכאל מוצא את עצמו מבודד יותר ויותר. הילדים לועגים לו וקוראים לו "פיקאסו". לא שזה עלבון גדול להידמות לצייר הדגול, אבל בפיהם זה נשמע מעליב.

בשלב מסוים אפילו החברה הטוב ביותר ובעצם היחיד של מיכאל מתנכר לו לטובת הילדים המקובלים יותר. הוריו האוהבים של מיכאל לא ממש מצליחים לראות את המצוקה שבה הוא נמצא. עד שיום אחד מגלים החברים את הערך שבכישרונו יוצא הדופן של מיכאל. כיצד זה קורה? ואיך אביר שהוא עצמו יוצר עוזר לו להתמודד עם הבידוד החברתי? את זה תוכלו לגלות אתם וילדיכם אם תבואו להצגה "מיכאל" שכתבה וביימה צביה הוברמן בתיאטרון אורנה פורת. בתפקיד הראשי – תומר אופנר הכריזמטי. ההצגה מיועדת לבני 6 עד 9 וזכתה בפרס הבנה לילדים ולנוער כהצגת השנה לגיל הרך לשנת 2017.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter