גרסת האתר רגילה גרסת האתר רגילה
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 10:00-16:00
הופעות ג'אז ובלוז

שישיית יובל כהן - סוויטת קדישזוגר

ארכיון תאריך: 27 ינואר 2020

משך: שעה ורבע

פתיחת הדלתות במועדון שבלול ב-20:30. שימו לב! המקומות נשמרים עד שעה לפני תחילת ההופעה (יש להגיע לקראת פתיחת שערים).

הסופרנו-סקסופוניסט והמלחין יובל כהן הוא ללא ספק אחד מהמוזיקאים הבולטים והמשפיעים ביותר בסצינת הג’אז הישראלית. בוגר מצטיין של ברקלי, מסטר בהלחנה מהאקדמיה ע"ש רובין, חתן פרס לנדאו לאמנויות הבמה ופרס ראש הממשלה למלחיני ג'אז, מנהל מחלקות ג'אז בבתי ספר למוזיקה, מנהיג תזמורות ומה לא.

מאחוריו שלושה אלבומים שזכו לתשבוחות רבות, ואיספור שיתופי פעולה עם גדולים ורבים מאמני הג'אז בישראל ומחוצה לה, ובראשם אחותו ענת ואחיו אבישי איתם הקליט את ארבעת אלבומי שלושת הכהנים המצויינים והופיע בפסטיבלים וקונצרטים יוקרתיים ברחבי העולם.
יובל מגיע לשבלול עם יצירתו הגדולה והאישית ביותר  - סוויטה שלמה ועוצמתית בת עשרה פרקים לשישיית ג'אז קאמרית, שכתב בעקבות מות אביו. באמצעותה יוצר כהן ז'אנר ייחודי שלם – ג'אז קאמרי.  הג'אז הקאמרי הוא סינתזה חדשנית בין המוסיקה הרומנטית, הג'אז המסורתי, והמוסיקה הישראלית שהשפיעו על כהן. כהן חוקר את הקשר בין עולמות שונים אלו, פורץ ומותח את גבולותיהם. התוצאה היא מוסיקה עכשווית, הבנויה מחלקי סגנונות, מנגינות ואנשים.  יצירה מיוחדת שזכתה לשבחים ונוגנה על במות חשובות בחו"ל ובארץ. הזדמנות נדירה לחוות את הקדישזוגר באינטימיות הנוגעת של שבלול.


משתתפים:
יובל כהן - לחן, סקסופון סופרן
מאיה בלזיצמן - צ'לו
יונתן וולצ'וק - טרומבון
קטיה טובול - פסנתר
גיא לוי - בס
יונתן רוזן - תופים 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter