גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
מוזיקה קלאסית

לראשונה ורק פעם אחד! סבטלנה פאודולובה (Svetlana Feodulova) עם הקול הגבוה ביותר בעולם! במופע מרהיב ומיוחד בירושלים

עיר תאריך מיקום ההצגה
ירושלים אולם במתחם חצר סרגיי 30 כרטיסים
181 ירושלים
רכישת כרטיסים לא מסומנים לראשונה ורק פעם אחד! סבטלנה פאודולובה, ירושלים, אולם במתחם חצר סרגיי רכישת כרטיסים שעה וחצי

משך: שעה וחצי

18 ביולי 2017 טקס הענקת חנוכת מנזר סרגייב עם זאת, מתחם המבנים של סרגייבסקי דבור עדיין סגור לציבור הרחב, ללא אישור כללי לחברת הניהול לנהל את פעילותה. הוא מארח רק אירועים חד פעמיים, עם הזמנות מיוחדות או על ידי כרטיסים בתשלום.

סבטלנה פאודולובה (Svetlana Feodulova) הhא בעל הקול הגבוה ביותר בעולם. במהלך זמנה על הבמה זכתה ההכרה בקהל גדול לא רק ברוסיה, אלא גם בחו"ל. אם תוסיפו ליכולת המיוחדת הזו  כריזמה, אלגנטיות, סגנון, אנרגיה ודמיון עשיר, יתברר מה מבדיל את סבטלנה ממספר רב של אומנים אחרים. סבטלנה  הוא אחד הנציגים הבולטים ביותר של סגנון Crossover,  ומשלבת אריות האופרה הקלאסית עם סגנונות מוסיקליים מודרניים רבים.

בשנת 2010 זכתה סווטלנה בליבם של מיליוני צופים, וןקבלה פרס גינס "הקול הנשי הגבוה ביותר בעולם", "הסופרן הגבוה ביותר בקולוראטורה" (בקטגוריה הנשית), ששרה ב -4 
אוקטבה.


בשנת 2012, סווטלנה מגדירה מטרה להפוך לאליל לא רק למעגל צר של אוהבי מוסיקה קלאסית ושירת אופרה, אלא גם לצבור פופולריות בקרב הצופים בקהלים ארחים. הזמרת מתחילה להמציא תערובות של סגנונות מוסיקליים מודרניים עם אריות אופראיות לסופרן קולוראטורה.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter