גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-20:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-14:00
הצגות

Jaffa Fest - Remote Tel Aviv - מסע אודיו-ויזואלי

ארכיון תאריך: 20 יוני 2022 - 25 יולי 2022

משך: שעתיים

11.07 - בשפה רוסית
25.07 - בשפה עברית

אוזניות מקבלים בהתחלת הסיור. מרכז פרס, רח' קדם 132.

Remote Tel Aviv - הבכורה התל אביבית של Remote X מאת Rimini Protokoll (שטפן קאגי \ יורג קארנבאואר).
מאז הבכורה של Remote Berlin ב-2013, הגיע הפרויקט ליותר מ-50 ערים מסביב לעולם, כולל ליסבון, מדריד, מוסקבה, ניו יורק, סאו פאולו, סנקט פטרבורג ועוד. סוף סוף הוא מגיע גם לתל אביב.

קבוצת אנשים עם אוזניות יוצאת לסיור ברחובות העיר. מורה הדרך שלהם הוא אותו הקול הסינתטי שאנחנו מכירים מישומון הניווט וויז. המפגש עם הבינה המלאכותית מאלץ את המשתתפים לבצע ניסוי על עצמם. איך מקבלים החלטות ביחד? אחרי מי הולכים כשהאלגוריתמים מובילים?

משתתפי הסיור צופים זה בזה, מקבלים החלטות בנפרד אך נשארים חלק מהקבוצה לאורך כל הדרך. הבינה המלאכותית מתבוננת בהתנהגותם של בני אנוש מרחוק, והקול נעשה מוכר יותר ויותר עם כל צעד. במהלך הסיור, הצלילים המוקלטים והמוזיקה מהסרטים הם הפסקול לסביבה האורבנית. המסע ברחבי העיר מרגיש יותר ויותר כסרט שכולנו משתתפים בו.

Remote בוחנת את יחסינו עם הבינה המלאכותית, הביג דאטה ורמת החיזוי שלהן. הפרויקט הבינלאומי עובר מעיר לעיר ובכל פעם נבנה מחדש. קצת על Rimini Protokoll:

הלגארד האוג, סטפן קאגי ודניאל ווטצל הקימו את Rimini Protokoll בברלין בשנת 2000. תחת השם הזה נוצרו פרויקטים רבים ומגוונים בתחום התיאטרון הדוקומנטרי, מחזות סאונד, תסכיתי רדיו ואף סרטים ומייצבים. Rimini Protokoll עושה יצירות גם לבמה וגם לסביבה אורבנית כדי לפתוח פרספקטיבות חדשות של המציאות שלנו.Rimini Protokoll  זכה בפרסים רבים בגרמניה ובעולם.

ההצגה נוצרה בהזמנת פסטיבל MART בתל אביב.
Remote Tel Aviv הופק על ידי Rimini Apparat .

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter