גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
בלט וריקודי מחול

שקטק - קצב בתנועה

שקטק - קצב בתנועה
ארכיון תאריך: 13 מאי 2014

משך: שעה וחצי

היכל התרבות פתח-תקוה: הזמנת כרטיסים לכל ההופעות

מופע מחול, מולטימדיה אנרגטי ומלא קצב והומור בהשתתפות 12 אומנים. במופע סגנונות ריקוד רבים ביניהם היפ-הופ, ברייקדאנס, סטפס, תיפוף על הגוף ועוד. ב"שקטק קצב בתנועה" קטעי ווידאו ואנימציה המוקרנים על מסך ענק, והוא מלווה כולו במוסיקה חיה. המופע מתאים לכל המשפחה ומספק שעה של בילוי אומנותי ובידור. המופע הועלה לראשונה בפסטיבל "מחולוהט" במרכז סוזן דלל וזכה לתגובות נלהבות הן מהקהל והן מהביקורת. מופעי שקטק הועלו עד כה ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם. יוצרי המופע צחי פטיש ודני רחום היו מועמדים וזכו בפרסים רבים ביניהם, פרס "יוצרים צעירים" של משרד החינוך והתרבות, פרס התאטרון הישראלי, פרס LEA בגרמניה ועוד...

מתוך הביקורות (ישראל)" מופע שהוא חגיגה של יצירתיות. שלאגר של ממש, יש ברק של כוכבים... המופע עשיר ברעיונות חדשים שעובדו למוצר מוגמר מעמיק ואיכותי." (הארץ)
"יש קטעים וירטואוזיים, ובצוע מעולה של כל הקבוצה... לכל אחד מרקדני הקבוצה יש נוכחות בימתית שמקרינה עוצמה..."(ידיעות אחרונות)
 “ Patish and Rachom's musical and choreographic talents raised the show beyond mere fun and entertainment. Their diverse training created a personalized version of free-style hip- hop mixed with tap and body percussion….
The well-polished production owes a lot of its success to lighting designer Bambi and the on-stage musical band”
Jerusalem Post

***מופע אמרגן ועל אחריותו הזכות לשינויים שמורה

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter