הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
מוזיקה קלאסית

פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית 2014 - קונצרט מס' 7 - רסיטל כינור

פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית 2014 - קונצרט מס' 7 - רסיטל כינור
ארכיון תאריך: 28 פברואר 2014

משך: שעתיים, כולל הפסקה

ל.ר. הפקות בע''מ: הזמנת כרטיסים לכל ההופעות

יוהן סבסטיאן באך (1685-1750)
סונטה לכינור בסי מינור, רי"ב 1014
אדג'ו
אלגרו
אנדנטה
אלגרו
לודוויג ואן בטהובן (1770–1827)
סונטה לכינור מס' 7 בדו מינור
אלגרו קון בריו
אדג'ו קנטבילה
סקרצו: אלגרו
פינאלה: אלגרו, פרסטו
 
הפסקה
 
סרגיי פרוקופייב (1891–1953)
5 Mélodies
אנדנטה
לנטו, מה נון טרופו
אנימטו, מה נון אלגרו
אנדנטינו, און פוקו סקרצנדו
אנדנטה נון טרופו
 
 
יוהנס ברהמס (1833 –1897)
סונטה מס' 2 בלה מג'ור
אלגרו אמבילה
אנדנטה טרנקילו – ויואצ'ה – אנדנטה – ויואצ'ה די פיו – אנדנטה – ויואצ'ה
אלגרטו גרציוזו (קווזי אנדנטה)
 
קלואי הנסליפ, כינור
דני דרייבר, פסנתר

 
קלואי הנסליפ שהוכרה כילדת פלא, הופיעה לראשונה בבי בי סי פרומז ב-2002 כשהיא בת 15 בלבד. היא מופיעה באולמות המרכזיים בהם אולם רויאל פסטיבל, אולם וויגמור, מוזיקפריין בווינה, אולם הלובר והסאל גאבו בפריז, הרמיטז' סנט פטרסבורג, אולם קרנגי בניו יורק, אולם האמנויות המטרופולי בטוקיו, מרכז האמנויות בסאול, ואחרים. היא הופיעה עם תזמורות רבות בהן תזמורת פילהרמוניה, התזמורת הפילהרמונית המלכותית, הפילהרמונית של לונדון, תזמורת בטהובן בבון, הסימפונית של בירמינגהם, הפילהרמונית המלכותית של ליברפול, התזמורת הלאומית של הבי בי סי וויילס, נגני מוצרט בלונדון, תזמורת הרדיו הנורווגית, הסימפונית של המבורג, התזמורת הלאומית הצ'כית, ורבות אחרות, תחת שרביטם של המנצחים סר נביל מרינר, סר אנדרו דייויס, מריס ינסונס, פאבו ירבי, צ'רלז דטואה, כריסטוף קניג, פול דניאל, פאבל קוגן, ג'ררד שווארץ, מיכאיל יורובסקי, ג'פרי טייט, טיירי פישר ואחרים. קלואי מקליטה עבור היפריון והקלטתה האחרונה של סונטות מאת יורק בוון עם דני דרייבר, זכו ל"בחירת העורך" של מגזין גרמופון ולהמלצת ה"סטראד". הקלטות מוקדות יותר עם התזמורת הסימפונית של לונדון זיכו אותה בפרס האקו קלאסיק הגרמני לאמנית חדשה (2002) ולמבצעת הבריטית הצעירה מבין פרסי ה- BRIT הקלאסים. הנסליפ ביצעה את הבכורה ליצירות מאת אדמס, גלאס, קורליאנו, ניימן, קורט וייל, יו ווטקינס וברט דין. כמוסיקאית קאמרית היא מופיעה באופן קבוע עם סטיבן איסרליס וגרהרד שולץ וגם בפסטיבל למוסיקה
קאמרית בקוהמו, פינלנד. לאחרונה היא שבה לאולם וויגמור לרסיטל עם צ'רלס אוון והיא מרבה להופיע עם דני דרייבר, אנג'לה יואיט ואשלי וואס. היא שימשה כאוצרת בסדרת המוסיקה הקאמרית הבינלאומית בלידס, שם היא ייעצה לסדרת תכניות של מוסיקה אמריקאית. קלואי מנגנת בכינור גוארנרי דה גסו משנת 1737.
 
הפסנתרן דני דרייבר, שמופיע כסולן עם תזמורות, כנגן קאמרי וברסיטלים, יהנה בעונה הקרובה מהזמנות חוזרות לתזמורת הפילהרמונית המלכותית, תזמורת אופרה צפון והתזמורת הפילהרמונית של לואיזיאנה. הוא יופיע לראשונה עם תזמורת עידן ההשכלה באולם המלכה אליזבת' בלונדון בינואר 2014. הרסיטלים הקרובים שייתן כוללים חזרה לסדרת הפסנתרנים באולם וויגמור, שם הוא מופיע באופן קבוע כבר כמה שנים; פסטיבל הוסום ליצירות נדירות לפסנתר בגרמניה, והופעת בכורה באולם המוזיקחבאו באמסטרדם ובפסטיבל או מודרנט בשוודיה. הופעותיו בתקופה האחרונה כוללות קונצרטים עם תזמורת מינסוטה, התזמורת הסימפונית האמריקאנית, התזמורת הסימפונית קווינזלנד, וביצוע הקונצ'רטו השלישי לפסנתר באולם העירוני בהונג קונג. דרייבר עבד עם המנצחים אנדרו ליטון, ריצ'רד פארנס, מרטין בראבינז, יוהנס פריטש, לאון בוטשיין, רורי מקדולנד, רבקה מילר ובראמוול טובי. כמוסיקאי קאמרי הוזמן באופן קבוע לפסטיבל המוסיקה בארד ולפסטיבל הקאמרי בירדפוט (ניו אורלינס). הוא הוזמן לפסטיבל המוסיקה קאמרית האוסטרלית ב-2011, ובמהלך 2012-2013 כיכב בסדרת המוסיקה הקאמרית הבינלאומית בלידס. הוא מרבה להופיע עם הכנרת קלואי הנסליפ, הצ'לן אוליבר קואטס והבריטון כריסטיאן אימלר. דרייבר מקליט באופן בלעדי בהיפריון, וזכה בתהודה תקשורתית רבה להקלטותיו שכוללת מועמדות לפרס גרמופון ב-2010 עבור האלבום הכפול של שש הסונטות לפסנתר של יורק בוון; כמו כן, הקלטתו לסונטות למקלדת של קרל פיליפ עמנואל באך נבחרו על ידי הרדיו הלאומי בארה"ב לאחת מעשר ההקלטות הטובות ביותר לשנת 2010 וכן קיבלו את בחירת העורך של מגזין גרמופון, וחמישה כוכבים של הדיילי טלגרף, בין השאר.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter