הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
ג'אז ובלוז

חמישיית גיאז של לני סנדרסקי - סקסופון, גרגורי ריבקין - חצוצרה

ארכיון תאריך: 7 ספטמבר 2013

משך: שעה וחצי

פתיחת הדלתות במועדון שבלול ב-20:30. שימו לב! המקומות נשמרים עד שעה לפני תחילת ההופעה (יש להגיע לקראת פתיחת שערים)

  סנדרסקי-ריבקין הוקם בשנת 2011. ההרכ מופיע באופן כווע ב מועדוניי ג'אז ו סדרות ג'אז המרכזיים ברחביי הארץ. הגרעין היצירתי של ההרכב הוא שני אומנים: גרגור' ריבקין- נגן החצוצרה, אשר רוב פעילותו המוזיקלית ו בניית שם בין- לאומי התקיימו בתקופת מגוריו בניו יורק. בחזרתו לארץ, ריבקין ביסס את עצמו כ סולן ו כסיידמן אחד מי המכובדים ומבוקשים ביותר.

לני סנדרסקי- נגן סקסופון, שעלה לארץ מסנט פטרבורג, איפו ש קיבל את ההשכלתו המוסיקלית ו משם פיתח את הקריירה בין-לאומית. למד גם קומפוזיציה ו ביצוע בדנמרק. ב2013, בנייו- יורק, היכלית ו היפעיק סנדרסקיי את המוסיקה שלו בהישתתפות של שני ענקיי ה ג'אז: חצוצרן-רנדי ברקר ו וויברפוניסט- ג'ו לוק.

פורמט של הפרוייקט "סנדרסקי-ריבקין" הוצג כחמישיה, שישיה ורביעה. רוב החומר, שהושפע על-ידי פולקלור היהודי, מקצבים לטינים ו אטניים, ג'אז אכשיוי ו מסורתי, נכתב על ידי לני סנדרסקי, אומנם ריבקין גם תורם את היצירותו להרכב. השילוב בין סגנון המיין-סטרים ו הרד-בופ הלוהת של ניו יורק מאת ריבקין ו הטמפרמנט האירופאי של סנדרסקי, מייצר מתח דרמתי, קונטרסט ו בו-זמנית נגינה מגובשת ו מרגשת ברמות על. כל זה מביע אישיות מיוחדת ו אינדיבידואלית ל הרכב, שמייצג היום את המצויינות האומנותית של ישראל בקטגוריה בין לאומית.

משתתפים:
לני סנדרסקי - סקסופונים
גרורי ריבקין - חצוצרה
קטיה טובול - פסנתר
שמון סטר - קונטרבס
גשפר ברטונסל - תופים

 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter