גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
מוזיקה ישראלית

עברי לידר - האהבה הזאת שלנו

עברי לידר - האהבה הזאת שלנו
ארכיון תאריך: 20 ינואר 2017 - 25 פברואר 2017

משך: שעה וחצי

היכל התרבות מודיעין: הזמנת כרטיסים לכל ההופעות

כך כתבה התקשורת על המופע החדש של עברי לידר: האהבה הזאת שלנו אי אפשר שלא להתאהב בו. לידר מציג מופע פופ מהודק ונוצץ המשלב טרנדים עכשוויים בפופ העולמי ויודע לתת לכל אחד בקהל את האפשרות להיכנס לעולמו" עברי לידר, מהזמרים והיוצרים המובילים והבולטים בצמרת המוסיקה הישראלית בסיבוב הופעות חדש הנושא את שם אלבומו האחרון  "האהבה הזאת שלנו" ועם הלהיטים החדשים וביניהם:  הכל בוער, האהבה הזאת שלנו, מקום ליותר, ילדות והעיר הגדולה לצד הלהיטים שהפכו זה מכבר לפס הקול שלנו וביניהם: זכיתי לאהוב, ואולי, בתי קפה, בקצב אחיד,  יותר טוב כלום, לאונרדו, ניסים ועוד.

במת המופע החדש מפתיעה בעוצמתה ומותירה את הצופים פעורי פה. לידר משלב בהופעתו הקרנות וידיאו ארט ייחודיות לצד תאורה עוצמתית ומרשימה, וסאונד ייחודי שעוטף את הגוף הלב והנשמה. האהבה הזאת שלנו הוא מופע מוזיקלי עדכני  ומדויק שעובד על כל החושים.
לידר הוא פרופורמר מקצוען, רומנטיקן רגיש,  שנע בעזרת להקת נגניו המעולה בין רוק, פופ, דאנס ואלקטרו באיזון מדוד ומגיש  מופע מתוזמן מרגש ומהנה. מומלץ ביותר!

עברי לידר במיטבו, טעון מחדש בחיבור של רגישות ועוצמה. האהבה שלו היא האהבה שלנו."אי אפשר שלא להתאהב בו. לידר מציג מופע פופ מהודק ונוצץ המשלב טרנדים עכשוויים בפופ העולמי ויודע לתת לכל אחד בקהל את האפשרות להיכנס לעולמו" האהבה הזאת לגמרי שלנו –עברי לידר הפך למלך האמיתי והבלתי מעורער של הפופ הישראלי. מנהיג ישראל נולד לידר הוא מהפרפורמרים הטובים והפרפקציוניסטים בישראל. הולך ומשתבח עם השנים. הופעתו היא כמו נסיעה ברכבת הרים לידר יודע לבעוט חזק חזק אבל גם לגעת בנימי הרגש.                                                                                                                                                     
עברי לידר, מהזמרים והיוצרים המובילים והבולטים בצמרת המוסיקה הישראלית בסיבוב הופעות חדש הנושא את שם אלבומו החדש "האהבה הזאת שלנו" שיצא בפברואר 2015 ועם הלהיטים החדשים וביניהם: הכל בוער, האהבה הזאת שלנו, מקום ליותר, ילדות והעיר הגדולה לצד הלהיטים שהפכו זה מכבר לפס הקול שלנו וביניהם: זכיתי לאהוב, ואולי, בתי קפה, בקצב אחיד, יותר טוב כלום, לאונרדו, ניסים ועוד. במת המופע החדש מפתיעה בעוצמתה ומותירה את הצופים פעורי פה. לידר משלב בהופעתו הקרנות וידיאו ארט ייחודיות לצד תאורה עוצמתית ומרשימה, וסאונד ייחודי שעוטף את הגוף הלב והנשמה. האהבה הזאת שלנו הוא מופע מוזיקלי עדכני  ומדויק שעובד על כל החושים. לידר הוא פרופורמר מקצוען, רומנטיקן רגיש, שנע בעזרת להקת נגניו המעולה בין רוק, פופ, דאנס ואלקטרו באיזון מדוד ומגיש מופע מתוזמן מרגש ומהנה. מומלץ ביותר! עברי לידר במיטבו, טעון מחדש בחיבור של רגישות ועוצמה. האהבה שלו היא האהבה שלנו.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter