גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
מוזיקת פופ

אנריקו מסיאס

אנריקו מסיאס
ארכיון תאריך: 14 מאי 2016 - 19 מאי 2016

משך: שעה וחצי, כולל הפסקה

אנריקו מסיאס - Enrico Macias - חוזר אלינו לסיבוב הופעות שבו יחגוג איתנו את שבוע עצמאות ה- 68 לישראל. ילוו אותו על הבמה 12 נגנים בדומה להופעותיו המפורסמות באולם אולמפיה בפריז.

בסיבוב ההופעות הנוכחי, יבצע את מיטב להיטיו האהובים מכל הזמנים ושירים חדשים מאלבומו האחרון, אשר אותם כתב ושר מסיאס. מבוגרים וצעירים יודעים שכרטיס להופעה של אנריקו מסיאס, הינו כרטיס כניסה למולדת הישנה, לזיכרונות, לבית אבא שהיה והפך ברבות הזמן לגעגוע. לאחר הפיגוע במערכת המגזין הסאטירי "שרלי הבדו" בפריז בחודש ינואר 2015 , קיים מסיאס הופעה מיוחדת באולימפיה פריז באולם מלא עד אפס מקום אותה הקדיש לזכר הקורבנות. כמו בכל הופעה, הוא סיים בשיר "ירושלים של זהב" בעברית. שמו של מסיאס עלה לכותרות לאחרונה בעולם גם כשהתגלו הקלטותיו במעונו של הטרוריסט אוסמה בן לאדן שהאזין לשיריו כששמע מסיאס את הפרסומים הוא נותר חסר מילים! על כך הגיב מסיאס במילים:
" אני בטוח שהוא ידע שאני יהודי, זה מאוד מפתיע ומוזר לי, אני לא מבין מה קסם לו בשירים שלי. כל המסר בשירי מדבר על שלום ונגד אלימות מדובר באחדהאנשים היותר אלימים שידע העולם."

לפני כשבועיים הופיע אנריקו מסיאס בקהיר, 2 קונצרטים, כשבאחד מהם היתה גב' סאדאת אורחת כבוד. ההצלחה היתה סוחפת והוא הוזמן לבוא ולהופיע שוב, שבוע יותר מאוחר. אנריקו נאלץ לדחות את ההצעה, עקב הופעותיו המתכוננות באולימפיה פריס. ביום חמישי האחרון ה- 5.11 התקיים ערב הצדעה שנתי של ארגון ידידי צה"ל בלוס אנג'לס שאורגן ע"י שריל וחיים סבן. ערב מרגש זה שמטרתו תמיכה בישראל ובחיילי צה"ל, היה במעמד הגב' הילרי קלינטון, אורח הכבוד אנריקו מסיאס, השחקן אנטוניו בנדרס, המפיק מארק וולברג, המוזיקאי דיוויד פרוסט, צמרת הוליווד והקהילה העסקית בארצות הברית. כ1200 אורחים אמריקאים וישראלים. מיותר לציין כי אנריקו מסיאס גאה מאד ביהדותו ובמוצאו וללא חשש בכל מקום על כל במה הוא נושא הלפיד של יהודי התפוצות. הפעם יותר מכל פעם, לאור המצב בארץ, בעולם בכלל ובצרפת בפרט, סיבוב ההופעות החדש של מסיאס בשבוע העצמאות ה- 68 לישראל הוא הרבה מעבר למוסיקאלי.

 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter